O NAS

Dajemy nadzieję - Zmieniajmy życie dzieci razem!

Bartoń Michał

tel. 796 633 744

Jestem absolwentem SWPS w Warszawie, UPH w Siedlcach oraz Collegium Balticum w Szczecinie, psychologiem socjoterapeutą, terapeutą integracji sensorycznej i honorowym dawcą krwi.
Planując utworzenie Poradni ukończyłem studia podyplomowe Organizacja i zarządzenie oświatą, w szczególności zainteresowała mnie tematyka dynamiki i zarządzania konfliktem.
W Poradni pełnię funkcję dyrektora i prowadzę terapię psychologiczną i integracji sensorycznej, konsultacje indywidualne, terapię par i rodzin oraz zajęcia grupowe dla nastolatków, pracuję w nurcie terapii behawioralnej ważne jest dla mnie tu i teraz. Jestem również doświadczonym nauczycielem i wychowawcą w siedleckim elektryku.
Cenię profesjonalizm zespołu COGITO i współpracę z rodzicami. Ważne jest dla mnie poczucie bezpieczeństwa pacjentów i zadowolenie rodziców.
To, że możemy pomagać zarówno dzieciom jak i rodzicom i opiekunom daje mi dużo radości i sprawia ogromną satysfakcję.

Anna Siekierka

tel. 600 917 655

Jestem absolwentką Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie i Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. W swojej pracy fizjoterapeuty specjalizuję się w pracy z niemowlętami i małymi dziećmi metodami Kinezjologii rozwojowej wg Vojty u niemowląt, dzieci i młodzieży z zaburzeniami ruchowymi, oraz European Bobath Tuors Association – Terapia i Ocena Neurorozwojowa. Praca w Ośrodkach rehabilitacji i prowadzenie prywatnej praktyki pozwoliło mi zdobyć ogromne doświadczenie w pracy z małymi pacjentami.
W swojej pracy cenę profesjonalizm, dobry kontakt z pacjentami i współpracę z rodzicami. Ważne jest dla Mnie poczucie bezpieczeństwa małych pacjentów, zadowolenie rodziców. Praca z dziećmi daje Mi dużo radości i sprawia ogromną satysfakcję.